• Öuna uued pidupäeva mahelimonaadid - õun ja tikker

  Öuna uued pidupäeva mahelimonaadid - õun ja tikker

   Öun Drinks tutvustab uusi pidupäeva mahelimonaade Tallinna Toidumessil 25-27.oktoobril 2018 Tallinna Näituste messikeskuses.

  Meie Öunas usume, et pidu - see on hea tuju ja hea seltskond. Tundsime ise kunagi puudust naturaalsest ja nii vähemagusast alkoholivabast mullijoogist kui võimalik ning tegime ta ära. Lausa mahetootena. Eesti maheõunad ja kodused tikrid rändasid süsihappegaasiga seekord suurde šampanjapudelisse, et pauguga avada nii mõnigi pidu. Ja mis eriti hea - käsitöölimonaadid on sobivad nii lastele kui täiskasvanutele, nii enne sööki kui hea toiduga, kinkimiseks, tähistamiseks kui ka lihtsalt mekutamiseks. Ei sisalda säilitus-, lõhna- ega maitseaineid.

  "Noore isana satun nüüd palju laste sünnipäevadele ning välismaalt saabuvad laste mullijoogid sisaldavad liiga palju keemiat. Limonaad ei ole igapäevajook, aga kui juua, siis pakkuda ka lastele naturaalset ja maitsega jooki, " selgitab tausta limonaadimeister Juhan Kanemägi. "Lisaks on sõbrad tulnud ütlema, et enam ei pea õhtul teleka ees või saunas alati alkohol olema, kui on mõistlikke mittealkohoolseid valikuid," lisas ta.

  Parima elamuse saab külmalt, pokaalis ja sõpradega - nii väikeste kui suurtega.

  Neljapäevast laupäevani (laupäev tarbija päev) tutvustame jooke Toidumessil, Tallinna Näituste messikeskuses - astu läbi, boks C-125!

  Jaga hetki #öundrinks

  Öunks!


  Tikrilimonaad - UUS maitse!

  Koostisosad: vesi, mahekarusmarjamahl (15%), maheõunamahl (5%), mahesuhkur, süsihappegaas, antioksüdant (askorbiinhape). 

  Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 137kJ/32kcal; rasvad 0,01g, millest küllastunud rasvhapped 0g; süsivesikud 7,9g, millest suhkrud 7,9g; valgud 0,1g; sool 0g.

  Maht: 750ml

  Pudel: šampanjapudel, korgist korgiga

  Kastis: 6 tk

  Ei sisalda: säilitus-, lõhna- ega maitseaineid.


  Õunalimonaad

  Koostisosad: maheõunamahl (51%), vesi, mahesuhkur, süsihappegaas, antioksüdant (askorbiinhape). 

  Toitumisalane teave 100 ml kohta: energiasisaldus 138kJ/32kcal; rasvad 0g, millest küllastunud rasvhapped 0g; süsivesikud 7,8g, millest suhkrud 7,8g; valgud 0,3g; sool 0g;

  Maht: 750ml

  Pudel: šampanjapudel, korgist korgiga

  Kastis: 6 tk

  Ei sisalda: säilitus-, lõhna- ega maitseaineid.


  Saadavus

  Mahelimonaadid hakkavad novembrist jõudma nii poodidesse, restoranidesse kui ka kohvikutesse.

  Detsembri algusest on tooted saadaval: Biomarketites, Taluturul Pärnus ja Tartus, suuremates super ja hyper RIMIdes, COOPis Saaremaal (Rae, Tooma, Liiva, Orissaare Konsumid, Kaubaait, Ranna, Leisi, Salme, Mustjala ja Nasva kauplus), Haapsalus (Uuemõisa ja Kaubamaja), Tartus (Kvartali Maksimarket, Lõunakeskuse Maksimarket ja Eedeni Maksimarket), Kaupmehes, Sip Shopis, Tallinna Kaubamajas, Mahemarketites (T1 ja Kadaka tee) ning detsembris ka suuremates Selverites.

  Tellimusi ootame: tellimusedoun.ee.


  Meedia

  Meie Maa: Öun Drinks viis uued mahemaitsed pealinna toidumessile

  Nami-Nami: Uued pidupäeva mahelimonaadid ja uus maitse