Play Video

Kas ÖUN või ÕUN?

Meie, siin Saaremaal, ütleme alati Öun ja usume, et Eesti õunad on maailma parimad! Puhtas looduses kasvanud, pritsimata, natuke plekilised ja maitsevad kui suvi.

Sügisel kogume kõik Eesti õunad Saaremaale kokku, pressime oma kätega mahlaks ja lisame koduaia ande. Valmis ta ongi, Öun - mahe käsitööjook Saaremaa moodi!

MEIL ON KÄIMAS SEE KUU ÜKS TORE KAMPAANIA:

TASUTA 5-liitrine õunamahlapakk kõikidele üle 50€ e-poe tellimustele!

Saaremaal ütleme alati Öun

Meie usume, et Eesti õunad on maailma parimad – puhtas looduses kasvanud, pritsimata, natuke plekilised ja maitsevad kui suvi! Seetõttu seisame selle eest, et Eesti õun oleks väärt sügiseti päästmist ja väärindamist.

Oleme võtnud eesmärgiks alustada oma kodusaarest – Saaremaast. Kogume sügisel õunad üle Saaremaa ja ka mujalt Eestist kokku nii väikestest kui suurematest õunaaedest ja võlume nad naturaalseks koduseks mahlaks. Maitseelamuseks lisame joogile kamaluga ka marju ja teisi värskeid koduaia ande. Kirsiks tordile pannakse pudelisse ka väike mull.

Valmis ta ongi! Sündinud on mahe käsitööjook Saaremaa moodi, mis lisab argipäeva veidi elevust ja teeb tavalisest tähistamisest tõelise pidupäeva.

Sellepärast ütle sinagi – Öun!

Ole kursis meie tegemistega!

Telli kõik viimased Öun Drinksi blogipostitused ja uudised oma postkasti!

Sisesta oma email:


LIMONAADID 330 ml

Igaühel meist on mälestusi lapsepõlvest, mis seostuvad just limonaadiga. Limonaadiga, mis tegi tavalise suvepäeva nii eriliseks, et
sellest sai ilus mälestus.

LIMONAADID 750ml

Usume, et üks õige pidu on võitev kombinatsioon heast tujust ja suurepärasest seltskonnast, naljast ja ülevatest hetkedest.

VAHUJOOGID

Teame, et tähistamisrõõm on midagi erilist. See on siiras uhkus tööalastest võitudest ja puhas rõõm kohtumisest heade sõpradega. Tähistamisrõõm on ka sünnipäevade ja pulmade tähtsaim osa, mille pärast ju külalisi kutsutaksegi. Usume, et rõõm tähistamisest on jagatud rõõm kõige puhtamal kujul.

Öun Drinks OÜ

Lao, Karja küla, Saaremaa vald
94248, Saare maakond, Eesti
Vaata kaardil
Reg. nr. 12235317
e-mail: info@oun.ee
tel. +372 513 5374

Klienditugi

tel. +372 5192 1521
e-mail: tellimused@oun.ee
E-R 9.00-17.00

Jälgi meid ka:

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Ole esimene, kes saab teada meie uudistest ja eripakkumistest!

Sisesta oma email: