MAHEDAD FUNKTSIONAALSED JOOGID

energiat või immuunsust toetavad käsitööjoogid

Ilma lisatud suhkruta
Ilma lisatud magusaineteta
Sobiv veganitele
Ilma kunstlike maitseaineteta
Ilma säilitusaineteta

Tänapäeva kiires elutempos on ilmselt igaühel hetki, mil keha ja vaim vajavad veidi virgutust ja tasakaalu. Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – Öun funktsionaalsed mahejoogid! Mis aga on see maagia, mis joogile funktsiooni annab ja sinu organismi paremini tööle paneb? Ei mingit võlukunsti – jookide saladuseks on supertoidud nagu ingver, tšilli, kardemon ja mustasõstramahl, mida toetavad looduslikust kofeiinist pakatavad yerba mate või matcha tee. Juba paar sõõmu ning sinu väsimus hakkab taanduma ja mõtted leiavad harmoonia.

Meie energiajoogis sisalduv looduslik taimne kofeiin saadakse yerba mate teest/matcha teest ja guaraanast. Immuunsust tõstev jook ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ega tervislikku elustiili.

Yerba Mate

ENERGIAJOOK

Brasiiliast pärit yerba mate tee on tõeline energialaeng, mis lisaks kofeiini särtsakusele sisaldab ka antioksüdante ja kasulikke looduslikke toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid. Yerba Mate energiajook on hea alternatiiv kohvile, hoides keha liikumas ja vaimu värske tundide vältel.

Matcha-kardemon

ENERGIAJOOK

Matcha tees on 6 korda rohkem antioksüdante kui goji marjades, 17 korda enam kui mustikates ning spinatist on matcha lausa 60 korda võimsam. Samuti leiab Matcha tees rohkesti mineraalaineid, aminohappeid ja vitamiine. Energiajoogile lisab põnevust kergelt tsitruseline ja samas mündise olemusega kardemon, vürtside kuninganna. Seda kõike tasakaalustab kodumaine õunamahl, mis sisaldab naturaalset suhkrut loodusest.

Ingver-tšilli

immuunsust toetav jook

Idamaine ingver on hea mitmel põhjusel, virgutades vaimu ning turgutades keha mitmete kasulike ainetega. Immuunsust tõstvas käsitööjoogis on lisaks ingverile ka ühtaegu hirmus ja armas tšillipipar, mille teravus toob naeratuse näole ja saadab meeldiva tulise juti läbi terve keha. See on tõeline elamus su meelele ja vaimule.

Mustsõstar-kadakas

immuunsust toetav jook

Armastatud must sõstar on palju enamat kui lihtsalt hea suvine maitse. Marjas on rohkelt ajutegevust ja immuunsüsteemi turgutavat C-vitamiini. Käsitööjooki on lisatud ka kadakamarju, mida on meie vanarahvas kasutanud juba ammusest ajast 99 tervisehäda vastu.

Saadaval poodides​

Öun ei saa garanteerida kõikide toodete saadavust erinevates kauplustes.

Liitu kõige mahlakama uudiskirjaga!

Kustuta oma teadmisjanu värskelt pressitud mahelugude ja -uudistega, mis on käsitsi nopitud meie õunafännide meeskonna poolt ja mis jõuavad otse sinu meilboksi.

Sisesta oma email:


Distribuutorid