FUNKTSIONAALSED JOOGID

Tänapäeva kiires elutempos on ilmselt igaühel hetki, mil keha ja vaim vajavad veidi virgutust ja tasakaalu. Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – Öun funktsionaalsed mahejoogid! Mis aga on see maagia, mis joogile funktsiooni annab ja sinu organismi paremini tööle paneb? Ei mingit võlukunsti – jookide saladuseks on vitamiinirikkad supertoidud nagu ingver, tšilli, kardemon ja mustasõstramahl, mida toetavad antioksüdantidest pakatavad yerba mate või matcha tee. Juba paar sõõmu ning sinu väsimus hakkab taanduma ja mõtted leiavad harmoonia.

Meie energiajoogis sisalduv looduslik taimne kofeiin saadakse yerba mate teest/matcha teest ja guaraanast. Immuunsust toetav jook ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ega tervislikku elustiili.

Funktsionaalsetele mahejookidele ei ole lisatud grammigi suhkrut, suhkruasendajaid, säilitus-, lõhna- ega maitseaineid ning joogid on sobilikud ka veganitele.

Soovid jooke proovida?

Telli funktsionaalsete jookide segakast siit:

Yerba Mate energiajook

Brasiiliast pärit yerba mate tee on tõeline energialaeng, mis lisaks kofeiini särtsakusele sisaldab ka antioksüdante ja kasulikke looduslikke toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid. Yerba Mate energiajook on hea alternatiiv kohvile, hoides keha liikumas ja vaimu värske tundide vältel. Meie käsitööjoogile ei ole lisatud grammigi suhkrut, säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Jook on sobilik ka veganitele.

Matcha-kardemon energiajook

Matcha tees on 6 korda rohkem antioksüdante kui goji marjades, 17 korda enam kui mustikates ning spinatist on matcha lausa 60 korda võimsam. Samuti leiab Matcha tees rohkesti mineraalaineid, aminohappeid ja vitamiine. Energiajoogile lisab põnevust kergelt tsitruseline ja samas mündise olemusega kardemon, vürtside kuninganna. Seda kõike tasakaalustab kodumaine õunamahl, mis sisaldab naturaalset suhkrut loodusest. Meie organic käsitööjoogile ei ole lisatud grammigi suhkrut, säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Jook on sobilik ka veganitele.

Ingver-tšilli immuunsust toetav jook

Idamaine ingver on hea mitmel põhjusel, virgutades vaimu ning turgutades keha mitmete kasulike ainetega. Immuunsust tõstvas käsitööjoogis on lisaks ingverile ka ühtaegu hirmus ja armas tšillipipar, mille teravus toob naeratuse näole ja saadab meeldiva tulise juti läbi terve keha. See on tõeline elamus su meelele ja vaimule. Meie organic käsitööjoogile ei ole lisatud grammigi suhkrut, säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Jook on sobilik ka veganitele.

Must sõstar-kadakas immuunsust toetav jook

Armastatud must sõstar on palju enamat kui lihtsalt hea suvine maitse. Marjas on rohkelt ajutegevust ja immuunsüsteemi turgutavat C-vitamiini. Käsitööjooki on lisatud ka kadakamarju, mida on meie vanarahvas kasutanud juba ammusest ajast 99 tervisehäda vastu. Meie organic käsitööjoogile ei ole lisatud grammigi suhkrut, säilitus-, lõhna- ega maitseaineid. Jook on sobilik ka veganitele.

Saadaval kauplustes

Selverid: Järve, Pirita, Krooni, Kagukeskuse, Ringtee, Mustakivi, Sõbra, Marienthali, Keila, Saku, Rapla, Peetri, Tähesaju, Sepapaja, T1 ja Pärnu Keskuse.
Solarise ja Viimis Delice; R-kioski poed, Tallinna ja Tartu Kaubamaja; Stockmann; Biomarketi kauplused; Karja Pagariäri; EHTNE Saaremaa pood; Kallaste kauplus Tabasalus; Saue Kaubakeskus; Rõõmu Kaubamaja; Võru Maksimarket; Saarte Sahver.

Öun ei saa garanteerida kõikide toodete saadavust erinevates kauplustes.